Haber

Armağan Çağlayan, bir takipçisinin yorumu ve üslubuyla çileden çıkardı!

Yapımcı Armağan Çağlayan, sosyal medyayı çok etkin kullanan ünlülerden biri. Özellikle son dönemlerde takipçilerinin yaptığı yorumlara verdiği yanıtlarla dikkatleri üzerine çeken Çağlayan, bir takipçisinin yorumu karşısında sınırlarına hakim olamadı…

Hadi bakalım! ?

Bildiğiniz üzere Armağan Çağlayan yıllardır ekranlarda olan bir isim. Asıl mesleği avukatlık olsa da yapımcılık da yapan Çağlayan, son yıllarda YouTube’da dikkat çeken işlere imza atıyor.

Özellikle YouTube’da yayınladığı Gör Beni adlı programıyla ünlüleri ağırlayan ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Çağlayan, geçtiğimiz günlerde hastalığıyla gündeme gelmişti.

Akciğer kanseri olduğunu açıklayan ve hayranlarını üzen Çağlayan, bu nedenle YouTube’a veda etti.

Son aylarda toplumsal konulara ve ülkeye dair yaptığı yorum ve paylaşımlarla gündeme gelen Çağlayan, sosyal medyayı oldukça etkin kullanan isimlerden biri.

Ancak sosyal medyayı aktif kullanmanın bazı olumsuz yanları da var biliyorsunuz. Bilhassa Armağan Çağlayan sosyal medyadan gelen bazı yorumlara zaman zaman tepki gösterip bitiriyor.

Bugün Leman Sam ile paylaşım yapan Armağan Çağlayan, aldığı yorum karşısında resmen beladan kurtulmuştu.

“Elinde sigara vardı, ne sakladın Armağan?” Soruyu soran kişinin sözlerini sonlandıran Çağlayan, “Senin derdin ne? İnsanların hayatına karışmaya hakkın olduğunu nasıl düşünürsün? Sana bu hakkı kim veriyor? Kim veriyor?” cevabı verdi.

Çağlayan daha sonra “Neden sana bu kadar darıldın?” diye soran kişiye cevap verdi…

Çağlayan, “Fotoğrafta nasıl durulacağını mı soracağım? Kime ve neye? İstersem, görülmesini istemediğim bir şeyi saklarım! Kim o? Kim bu hakkı veriyor?” Sözleriyle resmen isyan etmiş ve rahatsızlığını dile getirmişti…

Armağan Çağlayan’ın bu çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu