Haber

Belediye Başkanı Kırgöz’ün İlçe Ziyareti Mitinge Dönüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi’nin aldığı karar doğrultusunda bir dönem daha Dikili Belediye Başkanı adayı olan Adil Kırgöz, CHP Dikili İlçe Merkezi’ni ziyaret etti.

Çok sayıda vatandaşın ve partilinin katıldığı büyük toplantı mitinge dönüştü.

Başkan Kırgöz: “Tüm Dikili’yi kucaklayan bir anlayışla 5 yıl daha hizmet etmeye hazırım.”

CHP Dikili İlçe Başkanı Emre Kırlı’nın açılış konuşmasının ardından coşkulu kalabalığa seslenen Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, şu ifadeleri kullandı: “29 Ocak akşamı yeni dönem için yeniden Dikili Belediye Başkan adaylığına layık görüldüm. Partimizin en üst karar organları olan Merkez Yürütme Kurulumuz ve Parti Meclisimize öncelikle şükranlarımı sunuyor, beni bu göreve bir kez daha layık gören Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizlere her zaman destek olan Merkez Yönetim Kurulu ve Parti Meclisi Üyelerimiz, il ve ilçe teşkilatımız ve desteğini her zaman arkamda hissettiğim değerli Dikili halkımız.

Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve kurtuluş partisi olan Cumhuriyet Halk Partimizin çatısı altında, tüm Dikili’yi kucaklayan bir anlayışla herkesin lideri olmaya devam edeceğiz. . 5 yıl boyunca gece gündüz çalıştık, hep çalıştık, hep ürettik. Bu dönem bizim ustalık devrimimizdir, çok iyi hazırlandık. Her zaman bir arada olmaya devam edeceğiz. “Yeni dönemde Cumhuriyetin değerlerini sözde değil özünde benimsemiş, Atatürk İlke ve İnkılaplarının rehberliğinde bir anlayışla Dikili için gece gündüz çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.”

Büyük toplantının ardından Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, destek için gelen çok sayıda vatandaşla birlikte esnafı ziyaret ederek hayırlı olsun diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu