Haber

Gediz Belediyesi Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Sunuyor

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “Toplumsal ruh sağlığını ön planda tuttuğumuz psikolojik danışmanlık hizmetiyle sağlıklı birey ve sağlıklı toplum anlayışıyla daha fazla bireye ulaşmayı hedefliyoruz.”

İhtiyaç sahibi herkese maddi ve manevi destek veren Gediz Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında hayata geçirdiği uygulamalarla vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Psikolog çalıştıran Gediz Belediyesi, ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Gediz Belediyesi’nde görev yapan psikolog tarafından son bir yılda her yaştan 900 vatandaşımızın ihtiyaç duyduğu konularda psikolog hizmetlerinden ücretsiz yararlandığı bildirildi.

Psikolog Emine Aras, Belediye bünyesinde verdiği psikolojik danışmanlık hizmetinin yanı sıra topluma yönelik seminerler ve belirli gruplara yönelik konferanslar da düzenlemektedir.

Mesai saatleri içerisinde 444 6 439’u arayarak randevu alarak danışmanlık hizmetlerinden yararlanabileceklerini vurgulayan Önder Akçadurak, “Vatandaşlarımız bireysel danışmanlık, çocuk ve ergen danışmanlığı, çift ve aile danışmanlığı, psikolojik testler, okul ve öğrenci danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Danışmanlık hizmetleri.Vatandaşlarımızın her alandaki ihtiyaç ve taleplerini karşılamak.” Onlar için çabalıyoruz ve her zaman onların yanındayız” dedi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu