Haber

İmamoğlu’ndan ‘ANAP’ iddiasına yanıt: Aramızı ayıramazlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, KİPTAŞ’ın Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yıkılan İş Bankası Mensupları Sitesi’nin İncirli parselini ziyaret etti.

CHP Kongresi’nde Oğuz Kaan Salıcı’nın listesinden parti listesine giren isimlerin eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü iddiası hakkında konuşan Kılıçdaroğlu, bu isimlere, “CHP’yi İmamoğlu’na kaptırmayın, direnin, o partiyi çevirmek istiyor” İmamoğlu, “Basın özetinde ister istemez gazete kupürünü gördüm. Öncelikle çok atıfta bulunduğum bir gazete değil. Neden referans alınamıyor? Düşünün sayın hocalarımız.” Bunu baba-oğul ilişkisi olarak nitelendiren eski lider, beni CHP’nin en tarihi ve değerli kurultayında kurultay lideri yaptı.” “Sayın liderimizin böyle bir şey söylediğini düşünebiliyor musunuz? Ben bunu mümkün bile görmüyorum. Asılsız, kaynaksız, belirsiz bir haber. Bu haberlerle ilişkimizi bozamazlar!” söz konusu.

İmamoğlu, kentsel dönüşüm konusunda Bakanlığı da eleştirdi ve “TOKİ gibi kurum ve kuruluşları yok sayan bir kentsel dönüşüm müdürlüğü kurmak çözüm değil.” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu