Teknoloji

iQOO yeni kulaklığını piyasaya sürecek

Vivo’nun alt markası iQOO yakında iQOO TWS Air Pro’yu piyasaya sürecek.

iQOO TWS Air Pro, yüksek kaliteli ses sağlamak için 14,2 mm sürücü birimleriyle donatılmış yarı kulak içi bir tasarıma sahiptir. Kulaklık, ses deneyimini daha da geliştirmek için 3D Panoramik Ses ve DeepX 2.0 Stereo efekt teknolojisi ile kullanıcılara sunulacak.

Bağlantı özellikleri açısından iQOO TWS Air Pro, Bluetooth v5.3’ü destekleyen cihazlarla sorunsuz eşleştirme için AAC/SBC kod temeline sahiptir. Üç mikrofon ve uyarlanabilir aktif gürültü önleme (ANC) ile kullanıcılar, gürültülü ortamlarda bile net ve sürükleyici ses kalitesinin keyfini çıkarabilecekler. Ek olarak, kulaklıklarda gecikmesiz oyun deneyimi sağlamak için ultra düşük gecikme süresine sahip etkileyici bir 88 ms oyun modu bulunur.

Çift Mikrofonlu Yapay Zeka Arama Azaltma özelliği, gelişmiş arama kalitesi sağlarken, ikili temas yüzeyi ve Kulakiçi Kulaklıklarımı Bul işlevi ek rahatlık vaat ediyor. 29 mAh pil ve her kulaklıkta 420 mAh şarj kutusuyla gelen kulaklıklar, toplam 30 saate kadar pil ömrü sunacak. Ayrıca iQOO TWS Air Pro, hızlı ve sorunsuz şarj için Type-C hızlı şarjı destekleyerek kullanıcılara pratik bir şarj imkanı sunacak. Dayanıklılık açısından, kulaklıklar, günlük kullanımda güvenilir muhafaza sağlamak için suya ve toza dayanıklılık açısından IP54 derecesine sahiptir.

habertortum.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu