Yaşam

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı Bir Araya Getiren ‘Ya Çok Seviyorum’ Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı!

Televizyon ekranlarının en sevilen zamanlarından biri olan yaz sezonu geldi çattı. En keyifli yaz dizilerinin başlayacağı kanallardan biri de Kanal D oldu. ‘Ya Çok Seversen’ dizisinde rol alan Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Merakla beklenen yapımın ilk fragmanı da seyirci ile buluştu.

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte ekranlardaki diziler yerini yaz dizilerine bıraktı. Birçok yeni dizi izleyici ile buluşmaya başladı.

Bunlardan biri de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ‘Ya Çok Seversen’ adlı yapımdı.

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı, Ay Üretim imzasını taşıyan ‘Ya Çok Seversen’ dizisinden ilk kareler geldi.

Yönetmen koltuğunda Ali Alim’in oturduğu yeni dizinin hem konusu hem de oyuncu kadrosu kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Merakla beklenen yapım, annesinin ölümü üzerine küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan ailesinin evine dönmeyen ve kendi ayakları üzerinde durarak yurt dışında yaşayan Ateş’in yollarının kesişmesini konu alıyor. kimseye güvenmeyen ve gerçek ailesini hiç tanımayan, insanları kandırarak para kazanan Leyla.

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı Ya Çok Seviyorum dizisinin kadrosunda kimler var biliyor musunuz?

Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, Namen Külçe gibi başarılı oyuncular Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. .

Kanal D’de 6 Temmuz Perşembe akşamı yayına başlayacak olan Ya Çok Seversen’in ilk fragmanı da yayınlandı.

“O ateşin kimi yakacağını asla bilemezsin!”❤️?

Peki Ya Çok Seversen yeni dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? dizi izleyecek misin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu