Yaşam

Kırtasiye malzemeleri masalarınızda olacak

“Eğitim varsa gelecek vardır” sloganıyla hareket eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun başlattığı ücretsiz kırtasiye malzemeleri projesi kapsamında 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemelerinin okullara dağıtımına devam ediliyor.

Emekli öğretmen olması nedeniyle eğitim alanındaki hizmetleriyle Türkiye’deki belediyelere örnek olmaya devam eden Başkan Topaloğlu, anaokulundan 8. sınıfa kadar 6 bin 500 öğrenciye ücretsiz kırtasiye malzemesi ulaştırıyor.

Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri titizlikle hazırlayıp paketleyen Kemer Belediyesi ekipleri, okullara kırtasiye malzemeleri dağıtmaya devam ediyor. Hazırlanan tüm kırtasiye malzemelerinin eğitim-öğretim yılı öncesinde okullara dağıtılacağı belirtildi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, eğitimin yapılabilecek en keyifli yatırım olduğuna değinerek, Kemer Belediyesi olarak eğitime büyük katkı sağladıklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kemer’de eğitim konusunda hiçbir masraftan kaçınmadıklarını kaydeden Başkan Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak eğitime önem vermeye devam ediyoruz. Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da anaokulundan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerimizin kırtasiye malzemelerini ücretsiz olarak sağlıyoruz. Öğrencilerimiz sıralarına oturduklarında kırtasiye malzemeleri orada olacak. Çocuklarımıza ve ailelerine eğitim konusunda destek olmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-merkezefendi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu