Yaşam

One Piece Dizisi Resmi Fragmanı Yayınlandı! Yayın Tarihi Açıklandı

Normalde birçok izleyicinin canlı aksiyon dizi ve filmlere karşı önyargıları vardır ki bu oldukça haklı bir önyargıdır. Öncelikle bu ön yargı Avatar Son Hava Bükücü felaketle başladı. Ancak yıllar geçtikçe stüdyolar gelişti, teknoloji gelişti ve canlı aksiyon dizileri de öyle.

Bu, One Piece’in canlı aksiyon serisinin resmi fragmanında da açıkça görülüyor. Üreticiler, orijinal benzetmeye bağlı kalmak, iyi bir oyuncu kadrosu seçerek ve onları mükemmel görsel efektler ve sinematografi ile harmanlayarak kusursuz bir iş çıkardılar.

One Piece’in resmi fragmanı:

Yayın tarihi 31 Ağustos olarak belirlenen dizi, Eichiro Odası Aynı adlı popüler manga serisinin bir uyarlamasıdır. Hikaye, vücudunu bir lastik bant gibi esnetebilen Monkey D. Luffy (Iñaki Godoy) adında bir çocuğun, One Piece olarak bilinen Hasır Şapka Korsanları adlı bir grup arkadaşıyla birlikte kendilerini bulması hakkındadır. Korsanlar Kralı olacakKaybolan hazineyi aramak için çıktığı yolculuğu anlatıyor.

yeni fragmanda hızlı aksiyon sahneleri , neşeli mizah ve sayısız fantastik etkinlik ve tehlikeli yarışma. Bu fragmanda gösterilmeyen oyuncular arasında Roronoa Zoro rolünde Mackenyu, Nami rolünde Emily Rudd, Usopp rolünde Jacob Romero ve Sanji rolünde Taz Skylar yer alıyor.

One Piece canlı aksiyon drama fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizi çıkınca izleyecek misiniz? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu