İş

Revvity klinik veri bilimi platformunu tanıtıyor

WALTHAM, Mass. – Revvity Inc., bir sağlık analiz sağlayıcısı. (NYSE: RVTY), ilaç, biyoteknoloji ve sözleşmeli araştırma endüstrileri için klinik deneme verileri yönetimini iyileştirmeyi amaçlayan bir hizmet olarak yazılım (SaaS) platformu olan Signals ClinicalTM’i başlattı. Platform, klinik deneme verilerini merkezileştirerek daha hızlı ve daha bilinçli klinik kararları kolaylaştırmak ve böylece yeni terapötik ilaçların pazara sunulmasını hızlandırmak için tasarlandı.

Signals Clinical’ın Spotfire görsel analitiği ile entegrasyonunun, klinik deneylerde veri analizinin esnekliğini, kişiselleştirilmesini ve ölçeklenebilirliğini geliştirmesi bekleniyor. Revvity Signals Software, Inc. Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Kevin Willoe, platformun veriye dayalı karar almayı güçlendirme ve yeni tedavilerin hızla başlatılmasını destekleme potansiyelini vurguladı.

Signals Clinical, tüm klinik geliştirme verileri için merkezi bir konum sağlayarak kullanıcıların self-servis erişime sahip olmalarını sağlar. Bu merkezileştirme, hasta güvenliği, tedavi etkinliği ve deneme ilerlemesine ilişkin kapsamlı bir görünüm sağlamayı amaçlamaktadır; Bu, daha hızlı içgörülere ve temel terapötiklerin pazara sunulma süresinin daha kısa olmasına yol açabilir.

Platform aynı zamanda veri hazırlamayı kolaylaştırmayı ve güvenlik, etkinlik ve işlevler arası analiz gibi stratejik çözümler sunmayı da hedefliyor. Platform, manuel bilgi işlemeyi en aza indirerek kuruluşların kritik klinik araştırma içgörüleri sunmaya ve işlevler arası işbirliğini geliştirmeye odaklanmasına olanak tanır.

Revvity Signals Software, 11-14 Şubat tarihleri ​​arasında Orlando, Florida’da gerçekleştirilecek 15. Yıllık SCOPE konferansında Signals Clinical’ı sergileyecek. FAIR ilkelerini savunan şirket, veri yönetimi, klinik inceleme ve çalışma izleme için özelleştirilebilir iş akışlarının yanı sıra ekip verimliliğini artırmak için entegre işbirliği araçları sunuyor.

2023 yılında 2,7 milyar doları aşan geliri ve 11.000’den fazla çalışanıyla Revvity, dünya çapında faaliyet göstererek 190’dan fazla ülkede müşterilere hizmet veriyor. Şirket, S&P 500 endeksinin bir bileşenidir ve çevirisel çoklu omik teknolojiler, biyobelirteç tanımlama ve diğer çeşitli sağlık bilimleri segmentlerindeki uzmanlaşmış odak alanlarıyla tanınmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu