Haber

Kaptanlık oyununu kim kazandı? 13 Kasım’ın kaptanı kimdi?

Masterchef’te sezonun 20. haftasında 20. Mavi takım kaptanı ve 20. Kırmızı takım kaptanı kim oldu? merak. MasterChef Türkiye, İngiliz yemek yarışmasının Türkçe uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında Show TV’de bir sezon yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018’de TV8’de yayına başladı. Kaptanlık oyununu kim kazandı? 13 Kasım’ın kaptanı kimdi? Detaylar burada…

MASTERCHEF 2023 SONUNDA KİM ELENDİ?

Yarışmaya veda eden Tanya, şunları söyledi: Hata yapan gider. Seni çok seviyorum. 14. Ben de bundan gurur duyuyorum. Benim için iyi bir skor. Daha ileri gidebilirdim. Burada az hata yapanın çekip gideceğini hep söyledim. Aileme ve Kıbrıs’a teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda oldular. Ülkemi seviyorum. İzlediğim bu yolda mutfağıma ve kültürüme sahip çıkacağım. Şampiyon olmayı çok isterim, ceketi giymeyi çok isterim. Sevmek ve sevilmek daha değerlidir. İzleyen herkesin sevgisini kazandım, bu bana yeter. Eğer kalbini kırdıysam özür dilerim.

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bugün oynanan kaptanlık oyunu henüz bitmedi. Sayfamızı takip edebilirsiniz.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiliz yemek yarışmasının Türkçe uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir süre Show TV’de yayınlandı. Daha sonra 1 Eylül 2020’de TV8’de yayına başladı.

Yarışmanın 2011 sezonunda jürisi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar’dan oluşurken, yarışmanın sunucusu Öykü Serter oldu. 2020 yılında yayınlanan dönemde jüri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan oluşuyordu. 2020’de yayınlanan sezonda Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu