Yaşam

Türkiye Finans, “Çocuklar Umut Işığıdır” Diyerek Kahramanmaraş’ta Deprem Bölgesinde Çocuklarla Buluştu

Türkiye Finans, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen çocuklar için Ramazan Bayramı’nı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düzenlediği anlamlı etkinlikle kutladı. Marka aynı zamanda iki anlamlı gün için hazırladığı animasyon sinemasını “Umut Işığı” açıklamasıyla yayına aldı.

Türkiye Finans, Kahramanmaraş’ta depremden etkilenen çocuklar için Ramazan Bayramı’nı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir etkinlikle kutladı. Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesindeki Tabiat Koleji bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Kahramanmaraş’taki Türkiye Finans çalışanlarının çocukları ve bölgede yaşayan çocuklar katıldı. Klasik gölge oyunlarının sahnelendiği, müziklerin söylendiği ve ikramların paylaşıldığı etkinlikte Türkiye Finans çocuklarla iki bayram sevinci yaşadı.

En Büyük Umut Işığı Çocuklar…

Türkiye Finans, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan’a özel hazırladığı animasyon filmini yayınladı. Bu yıl Ramazan Bayramı’nı müjdeleyen hilalin 23 Nisan’da bayrağımızı ay-yıldızlı oluşturduğunun altını çizen sinema, bu yıl iki festivali bir araya getiriyor. bizi biz yapan değerlerimizle birlikte ortalara gelmenin ve geleceğe umut ışığı olmanın önemi.

Ramazan ayının ayın ilk hali olan hilalin görülmesiyle başladığını anlatan sinema, Ramazan hilalinin ülkemizin içinde bulunduğu karanlık günlerden çıkması için bir umut ışığı olduğunun altını çiziyor. Bu sene ramazanda “Umut ışığı”diyerek bağlantıyı kuran marka, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı“Çocuklar en büyük umut ışığıdır” ve Ramazan temasını bayram sinemasıyla tamamlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergunyuzu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu