Haber

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım işlerinin yapıldığı bölümlerde ulaşım gözetim altında sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova-Gümüşova- mevkilerinde viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatleri arasında şeritler daralacağı için sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi önem arz ediyor. TEM Otoyolu Kavacık kavşakları.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresindeki Aktaş-2 Köprüsü’nde onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılarak ulaşım çift yönlü ve servis yolundan denetimli olarak yapılıyor.

İzmir-Çeşme Otoyolunun İzmir yönü, Urla- Güzelbahçe kavşakları 4-5. kilometre sağ şerit araç trafiğine kapatılır, trafik akışı sol orta şeritten devam eder.

Akseki-Manavgat yolunun 7-12. kilometre ve Tosya-Osmancık yolunun 41-46. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları vesilesiyle, denetim altında ulaşıma izin verilir.

Edremit-Çanakkale yolunun 9-11. Deniz tarafında çökme nedeniyle fore kazık çalışması yapılıyor. Bu nedenle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Ardahan-Göle yolu 36-40. Yol yapım çalışmaları kilometrelerce devam ettiği için sürücüler trafik işaret ve işaretlerine uymak zorunda.

Refahiye-İliç yolu 22-52. kilometre, Osmaniye-Gaziantep yolunun 15-48. Karlıova-Bingöl yolunun muhtelif yerlerinden kilometrelerce ve 7-8. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu